ساختمان پیش ساخته ی پانلی

ساختمان پیش ساخته پانلی

  

بر اساس درخواست مشتری و نیازهای پروژه ، ساختمانهای پیش ساخته با کاربری های اداری یا خوابگاهی طراحی و پس از تائید کارفرما، پلان جانمائی صفحه ستونها تهیه می گردد .
سپس همزمان با انعقاد قرارداد ، تیم اجرائی ساختمانی ( توسط کارفرما یا شرکت فارسان ) نسبت به اجرای فونداسیون درسایت پروژه اقدام و همزمان در کارخانه آماده سازی سازه و سفارش گذاری سایر متریال انجام میگیرد .
.

  

با توجه به متراژ کل ساختمانها ، حدود ۱۲ تا ۱۸ روز پس از شروع قرارداد ، حمل متریال به سایت انجام گرفته و تکنسین های فنی نصب در محل استقرار پیدا می نمایند .

  

سازه ساختمان نصب و عملیات پانل ریزی با استفاده از پانلهای شرکت ماموت انجام می گیرد . همزمان نصب درب و پنجره های ساختمان انجام گرفته و پس از تکمیل ، اجرای تاسیسات برقی ، آب و فاضلاب براساس نوع کاربری و طراحی انجام شده اجرا خواهد گردید .

  

عملیات فرش کف با سرامیک یا سایر متریالهای ساختمانی توسط پیمانکار ساختمانی انجام و سپس آیتم های رنگ آمیزی نهائی ، نصب دربهای داخلی و کابینت های آشپزخانه انجام و ساختمان تحویل می گردد.

  

درصورت درخواست کارفرما ، کارهای دکوراتیو با استفاده از سقف کاذب ، دیوارپوش های PVC و MDF در نمای داخلی انجام خواهد گرفت .

  

فونداسیون :
فونداسیون و کف سازی این ساختمان ها با در نظر گرفتن محل پروژه، زمان و خروجی محاسبات نرم افزار به صورت پی گسترده یا نواری اجرا خواهد گردید.

  

اسکلت :
سازه ساختمان های پیش ساخته بر اساس آئین نامه های اجرائی سازمان نظام مهندسی و دارای دفترچه محاسبات مورد تائید و بر اساس مقاطع استاندارد اجرا خواهد گردید

  

سقف و دیوار:
نمای داخلی و خارجی دیوار و سقف در این روش با استفاده از ساندویچ پانل با عایق پلی یورتان دو طرف ورق آلوزینگ یا گالوانیزه محصول شرکت ماموت می باشد.

  

تاسیسات برقی :
بر اساس کاربری و لوکس نور مورد نیاز روشنايي و کلید و پریز از نوع روكار طراحی و با استفاده از انواع سيم سايز۵/۱ و ۵/۲ با مارك استاندارد از کف زمین یا از روی دیواره ها اجرا می گردد

  

تاسیسات مکانیکی :
كليه لوله كشي ها از جنس pvc و نوع لوله سبز بوده و سيستم فاضلاب به صورت توكار و ازكف واحدها با استفاده از لوله هاي پوليكا نیمه قوی مارک استاندارد اجرا خواهد گرديد

  

سیستم های شبکه و اعلان حریق :
در صورت درخواست کارفرما، شرکت فارسان قابلیت خرید و اجرای سیستم اعلان حریق مرکزی ، کابل کشی شبکه جهت اتاق ها بر اساس تعداد نود درخواستی و خرید و اجرای سیم کشی UPS به تعداد مورد نیاز را دارا می باشد

  

اجرای این ساختمانها بصورت یک طبقه ، دوبلکس یا دوطبقه بر اساس درخواست مشتری امکانپذیر است

  

در سایتهای مختلف ، بر اساس بزرگی و کوچکی پروژه و مدت طول انجام پروژه اصلی ، ساختمانها با کاربری های مختلف طراحی و اجرا می گردد . در ذیل نمونه ها تقدیم حضور می گردد .

ساختمان اداری

  

ساختمان خوابگاهی

  

ساختمان نمازخانه

  

ساختمان کانتین ( سالن غذاخوری )

  

ساختمان نگهبانی

  

ساختمان سرویس بهداشتی و حمام

  

پلان اداری

  

پلان خوابگاهی

  

پلان غذاخوری


بدون دیدگاه